Sağlık

Azelderm Krem Kullananlar Yorumları

Azelderm Krem Kullananlar yorumları yazımız ile karşınızdayız. Cildinizin hem parlak hem de sıhhatli olması için krem kullanmanız gerekebilir. Genç yaşta başlayan sivilce problemi canınızı sıkıyor olabilir. Bu sivilcelerin yok olması için Azelderm krem kullanabilirsiniz. Bu krem sivilce ve siyah nokta problemi olan insanların tam da isteyeceği bir ilaçtır. Yazımız içinde Azelderm kremin ne olduğundan, ne işe yaradığından, yan etkilerinden vs. bahsedeceğiz. Ayrıca öteki sıhhat ilaçları ile ilgili kullananlar neler söylemiş bunlara bakabilirsiniz.

Azelderm Krem Nedir?

Azelderm Nedir? Diye internette aratıyorsanız bu deva hafifçe alkol kokulu beyaz renkte bir ilaçtır. 30 gramlık tüplerde satılan beyaz ve mavi renkte bir kutuda satılmaktadır. Sivilce oluşumu yapan bakterileri öldürerek sivilce çıkmasını engellemektedir. Bunların yanısıra ciltte düzensizlikleri ve çukurları da iyileştirip cildin daha hoş görünmesini sağlamaktadır.

Azelderm Ne İşe Yarar?

Merak edilen Azelderm Krem Ne İşe Yarar? Sorusunun yanıtı şöyledir: Bu krem sivilce ve melazma tedavisinde kullanılan çok etkili bir ilaçtır. Sivilcelerin oluşumundaki bakterilerin öldürülmesini sağlayarak ciltte sivilce oluşumunu azaltmaya çalışır. Cilt gözeneklerini tıkayan pürüzlü ve sertleşmiş cilt hücrelerinin büyümesini ve böylece yüzde çıkan siyah noktaların oluşmasını engellemektedir. Bu krem Azelaik asit içeren ürünlerden biridir. Diğer Azelaik asit içeren kremlere göre daha fazla asit bulunmuş olduğu için hızlıca tesirini göstermektedir.

Azelderm Nasıl Kullanılır?

Öncelikle doktorunuz değişik şekilde kullanmanızı önermediyse şöyle kullanabilirsiniz. İlk olarak cildinizi iyice temizleyip kurutunuz. Kremi cildinizin problemleri bölgesine gayet fazla bastırmadan ovalayınız. Fakat bu tarz şeyleri yaptıktan sonrasında ellerinizi mutlaka durulayınız. Günde 2 defa kullanmanız tesirini gösterecektir. Azelderm Krem Kullanıcı Yorumları yapan insanoğlu bu yolla derli toplu kullanıldığında tesirini görebilmişlerdir. Azelderm Krem Nasıl Kullanılır? Göstermiş olduk.

Azelderm Yan Etkileri

Çok düşük bir olasılık olsa da yan tesir görebilme ihtimaliniz bulunmaktadır. Yan etkilerinin çok azca görüldüğü bu deva size olabildiğince yarar sağlayacaktır. Azelderm krem yan etkileri şu şekildedir:

  • Ciltte kaşıntı, şişme
  • Ciltte kızarıklık
  • Deride pullanma
  • Gözde ve yüzde şişme
  • Ciltte renk değişikliği

Azelderm Krem Kullananlar

Azelderm kullananlar bu ilacı kullanmaya başladıktan sonrasında yüzlerindeki sivilcelerin geçtiğini söylüyorlar. Bunun haricinde cilt rengini de açtığını ve parlak bir cilde haiz olduklarını söylemektedirler. İşte azelderm krem kullananlar yorumları sizlerle;

Siyah noktalarım gayet fazla idi bu hoşuma gitmiyordu bunun için denedim harbiden çok hızlıca geçirdi.

Kullanıcı Yorumu

Sivilce probleminden artık sıkılmıştım doktorum bu kremi yazdı ve harbiden bebek gibi cilde kavuştum.

Kullanıcı Yorumu

Azelderm Krem Kullanıcı Yorumları

Azelderm Krem Kullanıcı Yorumları genelde öteki sivilce ilaçlarına göre daha fazla işe yaradığını söylemektedir. Çünkü bu deva çok hızlıca tesirini gösterebildiği için öteki ilaçlara nazaran daha fazla önerilmektedir. Kullanıcı yorumları sizlerle;

Hem sivilceler için hem de siyah noktalar için bu ilacı kullandım ve son aşama memnun kaldım. Kesinlikle her insana öneririm.

Kullanıcı Yorumu

Cilt rengimi çok hoş açtı ilaveten cildimi soydu ve lekeleri giderdi. Bu etkisinde bırakır açıkçası hoşuma gitti, sivilcelerim içinse birazcık kifayetsiz kaldı fakat mühim seviyede de baya sivilceleri de geçirdi.

Kullanıcı Yorumu

Kullandığım öteki sivilce ilaçlarına göre daha iyi etkili bir kremdi. Doktorunuz önerdiyse mutlaka kullanmanızda yarar vardır.

Kullanıcı Yorumu

Son olarak Azelderm Krem Kullananlar yorumları Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu deva ile ilgili yorumlarınızı yorum kısmında belirtebilirsiniz.

5 / 5. 41590

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu