OyunRehber

Clash Of Clans Ne Kadar İnternet Yer?

Clash Of Clans Ne Kadar İnternet Yer yazımızla karşınızdayız. Dünyanın çok sevilen sayılı şirketlerinden olan Supercell içeriğinde tasarlanan Clash Of Clans, oyun dünyasının en tanınmış oyunlarından biri. Sürekli oyuncu sayısı da artmaktadır.

Bir oyuncu Clash Of Clans oynamaya başladığında bazı durumlarda dalıp gidiyor. Oyunun olabildiğince fazla rekabete haiz olması ile sizi adeta oyuna kitliyor. Durum bu şekilde olunca akıllara birçok sual bununla beraber geliyor. Bunların başlangıcında kısıtlı web sorunu geliyor. Gerçekten sınırı olan internetiniz varsa Clash Of Clans oynamak sizin için zor olabilir. İster evinizde Wifi ile bağlanın talep eder mobil verinizi kullanın Clash Of Clans Ne Kadar İnternet Yer hiç merak ettiniz mi? Bu miktarları öğrenmek için ne kadar web yer bağlantısına tıklayıp öteki programlar ile ilgili düşünce sahibi olabilirsiniz.

Sadece merakınızdan olabilir ya da web paketiniz cidden azca olabilir. O yüzden bu detayları öğrenmek sizin için çok mühim olabilir. Bunun yanısıra Clash Of Clans oynamaya başladığınızda web masraf miktarı, oyunun uzama süresine göre ve kullandığınız cihaza göre değişim göstermektedir. Bu yazımızda Clash Of Clans Ne Kadar İnternet HarcarClash Of Clans Kaç Mb Yer gibi soruları öğrenmekle kalmayacak, bunun yanı sıra cihazınızda İnternet Kullanımı Azaltma yollarını sizlere anlatacağız.

Clash Of Clans Ne Kadar İnternet Yer?

İlk ilkin verdiğimiz değerler Clash Of Clans aktörleri tarafınca verilen takribi değerlerdir. Her insana göre kesinlikle değişim gösterebilir.

Genellikle yüzlerce hatta oyunlarla ilgilenen binlerce şahıs tarafınca Clash Of Clans kaç gb web yer diye sorulup merak edilmekte ve her geçen gün sorulmaya devam etmektedir. Soruyu cevaplamaya gelirsek Piyasadaki öteki online oyunlarla karşılaştırıldığında Clash Of Clans nispeten daha azca oranda web verisi kullanır (saatte aşağı yukarı 15 MB).

Ortalama olarak, Clash of Clans saatte aşağı yukarı 12-20 MB web yer. Bu bir online oyun için ortalamanın altında bir değerdir. Oyunun saat başına web masraf miktarı dalgalanma gösterse de, saatte aşağı yukarı 25 MB’ın altında bir web yiyebiliyor. Savaş başına değerlendirmek gerek görülürse şayet Clash of Clans Ne Kadar İnternet Yer sorusunun cevabı:

  • Clash Of Clans Ortalama Saldırılar: Ortalama 200KB – 1MB arası
  • Clash Of Clans Uzun Süren Saldırılar : Ortalama 1 – 1.5MB arası

Bu içeriğimize benzeyen Youtube Music Ne Kadar İnternet Yer yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Clash Of Clans Kaç Mb Yer?

Özellikle Clash Of Clans kaç mb yer sorusunu hala merak ediyor olabilirsiniz ve bu hususta daha ayrıntılı malumat istiyorsanız aşağıdaki tabloyu süratli ve basitçe kullanabilirsiniz.

Günlük Oyun SüresiGünlük İnternet KullanımıHaftalık İnternet KullanımıAylık İnternet Kullanımı
1 saat15 MB105 MB450 MB
2 saat30 MB210 MB900 MB
3 saat45 MB315 MB1,31 GB
4 saat60 MB420 MB1,75 GB
5 saat75 MB525 MB2.19 GB
6 saat90 MB630 MB2,63 GB
7 saat105 MB735 MB3.07 GB
Clash Of Clans Ne Kadar İnternet Yer?

Clash Of Clans Ne Kadar İnternet Harcar?

Oldukça kolay ve mantıklı bir halde oyunun süresi ne kadar fazla olursa, kuşkusuz o denli büyük veri tüketimi olur. Clash Of Clans Ne Kadar İnternet Harcar sorusuna gelirsek, kısıtlı internetiniz varsa dediklerimize kulak vermeniz sizin için mühim olabilir.

Eğer kısıtlı internetle oynadığınız oyunlar Clash Of Clans‘da günde 1 saat zaman geçirmek 15 MB civarında bir internet harcar. Bir hafta süresince her gün bir saat Clash Of Clans oynarsanız, kullandığı toplam web ise bir haftada 105 MB civarında bir web kullanımı olur

Bu içeriğimize benzeyen TikTok Ne Kadar İnternet Yer? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Clash Of Clans‘ın İnternet Kullanımı Azaltma

Clash Of Clans çok web yiyor mu sorusu aklınızı kurcalıyorsa şayet artık Clash Of Clans‘ın ne kadar veri kullandığına dair ufaktan bir bilgimiz bulunduğunu düşünüyorum.

Şimdi ise Clash Of Clans‘ın veri kullanımınızı mühim seviyede düşürmeye çalışalım. Böylece daha azca web harcayarak oyunları oynayabilirsiniz. Kısacası bu tarz şeyleri yaparak Clash Of Clans‘ın İnternet Kullanımı Azaltma yollarını yapmış olup daha azca veri ile oyunlar oynayabilirsiniz.

  • Yerleşik veri kullanması seyretme ve denetim özelliği vasıtasıyla arkaplan veri kullanımını denetim etmelisiniz.
  • Siz oyunu oynamadığınız zaman bile fonda veri kullandığından, bu ek web kullanımına niçin olabilir.
  • Düzgün ve stabil bir web kullanın.
  • Otomatik güncelleştirmeleri kapatın.
  • Sınırsız hücresel veri paketi kullanabilirsiniz.
  • Oyun oynamak için WiFi kullanın.

Son olarak Clash Of Clans Ne Kadar İnternet Yer yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5 / 5. 62145

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu