Rehber

İnstagram Unfollow Sitesi – İnstagram Takip Etmeyenleri Görme

İnstagram Unfollow Sitesi yazımız ile karşınızdayız. Aktif olarak maksimum kullanılan toplumsal medya mecralarından biri İnstagram’dır. Bu platformda insanoğlu genelde takipçi sayılarının fazla olup, takip ettiklerinin azca bulunmasına ehemmiyet göstermektedir. Buna bağlı olarak takibe takip yapan platform kullanıcılarını rahatsız eden bir duruma düşürmüştür.

Eğer fazla takipçiniz var ise sizi takipten çıkan insanları ayrı ayrı aramak olabildiğince fazla zamanınızı alır. Bu yüzden çoğu tatbik yapılmıştır. Bu programlar vasıtası ile takip etmeyenleri bulmak sizin için olabildiğince kısa sürecektir.

İnstagram Takip Bırakanlar

İnstagram beni takip etmeyenler şifresiz için bir yol arıyorsanız çoğu tatbik vasıtası ile bunu öğrenebilirsiniz. Geri takip etmeyenleri bulmak için önereceğimiz yollardan birini denerseniz, toplu silme imkânı bulacak, sizi instagram’da takipten çıkaran bütün dostlarınızı görebileceksiniz. Bazı programlarda hiç bir gizyazı ya da şahsi malumat girmeden programı kullanabileceksiniz. Böylece instagram gt yapmayanlar da belli olacaktır. Dilerseniz buna benzer Instagram Story İzlenmeleri Neye Göre Sıralanıyor? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

İnstagram Takip Etmeyenleri Bulma Ücretsiz

Birden fazla İnstagram takip etmeyenler uygulama yolu mevcuttur. Bu yollardan birisi şöyledir. Bu adımı uygulayabilmeniz için ilk önce instagram hesabınızı “Herkese Açık” durumuna getirin. Dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bir öteki mevzu ise, takip ettiklerinizin ya da takipçi sayınız 7000 ve üzeri olmamalıdır. Aksi halde sizi gt yapmayanları göremezsiniz. İnstagram’da seni takip etmeyenleri görme prosedürü için Takipci.shop sitesinde şu adımları uygulamanız gerekmektedir.

 • İlk olarak sitedeki giriş yapmış olup kullanıcı adınızı yazmanız gerekmektedir.
 • Daha sonra ‘sorgula’ düğmesine tıklayıp, robot olmadığınızı kanıtlamanız gerekmektedir.
 • Doğrulama sonra instagram’da çıkan takip edenleri görme fırsatınız olacaktır.

İnstagram Takip Etmeyenleri Görme

En çok kullanılan toplumsal medya platformu olan İnstagram günlük hayatımızın değişmez bir parçası haline gelmiştir. Hâl bu şekilde olunca takipçi sayısı da bir o denli ehemmiyet kazanıyor. Fakat birtakım kullanıcılar hangi dostlarının takipten çıktığını öğrenmek isteyebilirler. Bunun için Google Play Store’dan ve App Store’dan indirilebilen programlar vasıtası ile İnstagram Takip Etmeyenleri Görme şansı yakalayacaksınız. Ayrıca birtakım uygulamalarda İnstagram Kim Takip Etmiyor? Sorusunun yanıtını öğrenip kendiliğinden silme özelliği de mevcuttur. Buna bağlı olarak İnstagram takip edeni bırakanlar ücretsiz programları şunlardır;

 • Unfollowers 4 instagram
 • InsPlus – İnstagram için takip edeni bırakanlar
 • KeepStalk
 • Twitly
 • FindWho

İnstagram Takibi Bırakanlar Uygulama

İnstagram seni takip etmeyenleri görmek için çok sayıda tatbik vardır. Bu programlar vasıtası ile hangi dostunuz sizi takipten çıkmış bunu öğreneceksiniz. Son zaman olabildiğince fazla dört gözle beklenen konulardan biri olan instagram unf programlarını sizin için hazırladık. Buna bağlı olarak instagram takip edeni bırakanlar şifresiz şeklinde de giriş yapabilirsiniz. Dilerseniz buna benzer Instagram Reels Keşfete Düşme Taktikleri yazımızı da inceleyebilirsiniz.

 • Unfollow Users
 • Followers – Unfollowers
 • Followers Asistant Lite
 • SocialTool

İnstagram Takip Etmeyenler Şifresiz

Şifresiz takip etmeyenleri öğrenmek için çoğu kullanıcı arama yapmaktadır. Bu programlar vasıtası ile geri takip edilmeyenler, takipçi olmayıp hikayelerini görüntüleyen hesapları da görme imkanı bulacaksınız. Ücretsiz bir halde indirip bu tarz şeyleri öğrenebilirsiniz.

Son olarak İnstagram Unfollow Sitesi yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5 / 5. 99451

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu