Oyun

Lol En Pahalı Kostümler 2022

Lol En Pahalı Kostümler 2022 yazımız ile karşınızdayız. En pahalı kostümlerin yanısıra en seyrek kostümlere de yer vereceğimiz yazımız sizlerle. Dünyanın en tanınmış oyunlarından olan ve uzun yıllardan beri da bunu devamlı kılan League Of Legends oyununda binlerce kostüm bulunmakta. Bu kostümler oyun ilk çıkmış olduğu vakit yani 2010 yılından beri kullanıcılar tarafınca olabildiğince sevilmektedir. Bu kostümler içinde muayyen organizasyonlarda dağıtılan ve tekrar piyasaya sürülmemiş olanlar mevcut. İşte bu kostümleri kıymetli kılan da hem sınırı olan olması hem de insanoğlu tarafınca olabildiğince kıymetli görülmesi. Bu nadir kostümler hem çok pahalı hem de olabildiğince nadirler. Neredeyse 1000 oyundan bir tanesine muadil gelecek kadar nadir. Çok uzatmadan yazımıza geçelim. 2022 Yılının en pahalı kostümleri:

15. Ufo Corki Kostümü (10-15$)

Nadir kostümlerden olan Ufo Corki kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Bunun yanısıra Orta koridor ve nişancı rolünde sık sık gördüğümüz bu hoş şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 15$ civarında.

14. Kral Rammus Kostümü (20-30$)

Nadir kostümlerden olan Kral Rammus kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Bunun yanısıra Orman ve üst koridor rolünde sık sık gördüğümüz bu hoş şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 30$ civarında.

13. Manati Warwick kostümü (60-70$)

Nadir kostümlerden olan Manati Warwick kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Urf oyun modu ile yaşamımıza girdi. Bunun yanısıra Orman ve üst koridor rolünde sık sık gördüğümüz bu hoş şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 70$ civarında.

12. Şanlı Ryze Kostümü (80-90$)

Nadir kostümlerden olan Şanlı Ryze kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Yalnızca ilk sezonda kazanılabilen kostümler arasındaydı. Bunun yanısıra Orta koridor rolünde sık sık gördüğümüz bu hoş şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 90$ civarında. Ayrıca İnsan (Genç Ryze kostümüne kıyasla olabildiğince ucuz.)

11. Gümüş Kayle Kostümü (110-120$)

Nadir kostümlerden olan Gümüş Kayle kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Bunun yanısıra Orta ve üst koridor rolünde sık sık gördüğümüz bu hoş şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 120$ civarında.

10. Riot Singed Kostümü (140-150$)

Nadir kostümlerden olan Riot Singed kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Bunun yanısıra Üst koridor rolünde sık sık gördüğümüz bu hoş şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 150$ civarında. İlk Riot kostümlerinden bulunduğunu da söylemekte yarar var.

9. Şanlı Jarvan IV Kostümü (150-160$)

Nadir kostümlerden olan Şanlı Jarvan IV kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Bunun yanısıra Orman ve üst koridor rolünde sık sık gördüğümüz bu hoş şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 160$ civarında. Sezon 1 de altın ve üzerindeki kümelerde olanlara verilen bir kostümdü şuan lol mağazadan almak maalesef imkansız.

8. Şanlı Janna Kostümü (150-160$)

Nadir kostümlerden olan Şanlı Janna kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Bunun yanısıra Destek rolünde sık sık gördüğümüz bu hoş şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 160$ civarında. Sezon 2 de altın ve üzerindeki kümelerde olanlara verilen bir kostümdü şuan lol mağazadan almak maalesef imkansız.

7. İnsan Ryze (Genç Ryze) Kostümü (170-180$)

Nadir kostümlerden olan İnsan Ryze kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Bunun yanısıra Orta ve üst koridor rolünde sık sık gördüğümüz bu hoş şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 180$ civarında. Oldukça ünlü ve görülmesi zor kostümler içinde yer alıyor.

6. Pax Sivir Kostümü (190-200$)

League Of Legends En Pahalı Kostüm yazımıza Pax Sivir Kostümü ile devam ediyorum. Nadir kostümlerden olan Pax Sivir kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Bunun yanısıra Alt koridorda nişancı rolünde sık sık gördüğümüz bu hoş şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 200$ civarında. Pax kostümleri geçtiğimiz yıllarda meydana getirilen Pax isimli etkinlikte dağıtılan ve daha sonrasında satışa çıkmayan kostümlerin genel adıdır.

5. Şampiyonlar Şampiyonu Riven Kostümü (Eski-Orjinal) (210-220$)

Nadir kostümlerden olan Şampiyonlar Şampiyonu Riven kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Bunun yanısıra Üst koridor rolünde sık sık gördüğümüz bu hoş şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 220$ civarında. Geçtiğimiz 2016 senesinde bu kostümün bir sürümü çıkarılmıştır. Fakat o markette satılan ve de ucuz bir kostümdür. Karıştırmamak gerekir. Lol En Pahalı Kostümler yazımıza devam edelim.

4. Paslı Blitzcrank Kostümü (240-250$)

Nadir kostümlerden olan Paslı Blitzcrank kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Bunun yanısıra Alt koridorda yardımcı rolünde sık sık gördüğümüz bu hoş şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 250$ civarında. Oldukça sıradan gözüken ama bunun aksine çok seyrek ve pahalı kostümlerden bir tanesidir. Öğrenen kişileri şaşkına çevirilmiş olduğu de doğrudur.

3. Pax Jax Kostümü (270-300$)

Nadir kostümlerden olan Pax Jax kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Bunun yanısıra Üst koridor rolünde sık sık gördüğümüz bu hoş şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 300$ civarında. Pax kostümleri geçtiğimiz yıllarda meydana getirilen Pax isimli etkinlikte dağıtılan ve daha sonrasında satışa çıkmayan kostümlerin genel adıdır.

2. Kara Alistar Kostümü (300-350$)

Nadir kostümlerden olan Kara Alistar kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Bunun yanısıra Alt koridorda yardımcı rolünde sık sık gördüğümüz bu hoş şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 350$ civarında. Oldukça ünlü olan ve seyrek kostümler içinde sık sık bahsedilenlerden biridir. Türkiye sunucusunda da ara sıra görebileceğiniz bir kostümdür. Alistar resim yenilemesinden sonrasında olabildiğince karizmatik bulunduğunu belirtmek gerekir.

1. Pax Twisted Fate Kostümü (600-700$)

Lol En Pahalı Kostümler serimizin en seyrek ve pahalı olan kostümü ise bir orta koridor şampiyonu olan Twisted Fateye ait. Nadir kostümlerden olan Pax Twisted Fate kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Orta koridor rolünde sık sık gördüğümüz bu hoş şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 700$ civarında. Pax kostümleri geçtiğimiz yıllarda meydana getirilen Pax isimli etkinlikte dağıtılan ve daha sonrasında satışa çıkmayan kostümlerin genel adıdır. Bunun yanısıra Türkiye sunucusu da dahil olmak suretiyle ara sıra görebileceğiniz bir kostümdür.

League Of Legends En Pahalı Kostüm yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

0 / 5. 0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu