Oyun

Metin2 Dolunay Nerden Düşer? (Resimli)

Metin2 Dolunay Nerden Düşer (Resimli) yazımızla sizlerleyiz.. Metin2, 2022 senesinde bile bilhassa ülkemizde olabildiğince tanınmış olmaya süren MMORPG oyunlarından biridir. Bu kadar tanınmış olan oyunun efsanevi silahlarından olan Dolunay Kılıcını mutlaka duymuşsunuzdur. Siz de bu silaha kolay yoldan haiz olmak istiyorsanız verdiğimiz metin2 dolunay düşürme taktiklerini uygulayabilirsiniz.

Dolunay Kılıcı düşürmek zannedildiği kadar zor değildir. Bu yazımızda metin2 dolunay iyi mi düşer, dolunay kılıcı hangi slotlardan düşer, metin 2 dolunay kılıcı düşürme taktiği nedir ve iyi mi elde edilir bunlardan bahsedeceğiz. Aşağıda anlattığımız yöntemlerin dışında bilinmemiş birçok taktik mevcuttur, şayet siz daha iyi bir dolunay düşürme yeri bulunduğunu düşünüyorsanız yorumlarda belirtebilirsiniz. Dolunay kılıcı düşürmek için birçok taktik mevcut fakat düşme şansı kuşkusuz şansa bağlıdır. O yüzden düşmezse derhal pes etmeyin. Denemeye devam edin.

İlk ilkin Dolunay Kılıcı ile alakalı bir kaç malumat verelim. Metin2’de birtakım silahların yaklaşık ve beceri hasarı değerleri olur. Ortalama zarar düz vuruşu arttırır. Beceri hasarı ise kullandığınız skilleri arttırmakta. Dolunay Kılıcı da bu silahlardan biri. Bu yüzden hususi ve kıymetli bir silahtır. Savaşçı, Ninja ve Sura karakterleri kullanabiliyor. Bu ihtişamlı silahı takmak için minimum 30. seviyeye ulaşmanız gerekiyor. Dolunay kılıcı ile alakalı malumat verdiğimize göre şimdi Metin2 Dolunay Nerden Düşer nerelermiş bir bakalım.

Metin2 Dolunay Nerden Düşer?

2022 senesinde maksimum tercih edilen dolunay düşürme taktikleri bütün bayrakların 2.ci köyünde ve vadideki bu bölgelere gitmektir. İşte karşınızda en kolay Metin2 Dolunay Nerden Düşer sorusunun cevabı:

Metin2 Mavi Bayrak Dolunay Düşürme Yerleri

Metin2 Sarı Bayrak Dolunay Düşme Yerleri

Belirtiğimiz kısımlara giderek sarı bayrakta basitçe dolunay düşürebilirsiniz. Ayrıca sarı bayrakta daha azca insan olduğundan dolunay düşürme şansınız artabilir.

Metin2 Kırmızı Bayrak Dolunay Düşürme Yerleri

Metin2 Seungryong Vadisi Dolunay Düşürme Yerleri

Dolunay Kılıcı Hangi Slotlardan Düşer?

Öncelikle dolunay kılıcı hangi slotlardan düşer sorusunu bir cevaplayalım. Alttaki belirttiğimiz her canavardan Dolunay Kılıcı düşürme ihtimaliniz var fakat bunların düşme şansları slotlara göre değişkenlik göstermekte.

  •  Vahşi Deli
  •  Lanetli Alfa Mavi Kurt
  •  Vahşi Okçu
  •  Vahşi Uzman
  •  Yabani Okçu
  •  Vahşi Yüzbaşı
  •  Vahşi Asker
  •  Yabani General
  •  Güçlü Yabani Okçu

Metin2 Dolunay Kılıcı Düşürme Taktiği

Dolunay düşürmek zannedildiği kadar zor olmamakla beraber o kadar da kolay değildir. Fakat doğru yerlerde slot kesebilmeniz vakit kazanmanız açısından büyük bir ehemmiyet taşıyor. Açıkcası bence Dolunay en kolay Seungryong Vadisinde düşmektedir. İkinci köylerde olabildiğince fazla vakit geçirip uğraşmanıza gerek yok zaten oradaki slotların bir çoğu oyuncular tarafınca devamlı kesilmiş oluyor bu nedenden dolayı sizin için en iyi yer Vadi olacaktır. Elbette sizin şeklinde Dolunay düşürmek isteyen oyuncular mutlaka bulunacaktır bu nedenden dolayı kendinize süratli bir rota belirlemeniz gerekmektedir. Karakterinizin seviyesine ve itemlerine bağlı olarak slotları çabucak kesebiliyor olmanız sizin faydanıza olacaktır. Ayrıca metin2’de itemler seviyelere bağlı düşme payı değişmekte. En kolay şekilde dolunay düşürmek istiyorsanız düzen olarak benim tavsiyem bilhassa 20-30 level arası kalmanız daha sıhhatli olacaktır. Umarım verdiğimiz taktikler işe yaramıştır. Şimdiden bolca talih diliyorum.

Son olarak yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5 / 5. 59421

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu