Oyun

Metin2 Yohara Görev Listesi (Tüm Görevler)

Metin2 Yohara Görev Listesi yazımızla karşınızdayız. metin2 yohara görevleri sizlerle. Öncelikle yohara nelerdir onu bir açıklayalım. Açılımı Conquerors of Yohara olan Metin2 dünyasının devamı şeklinde oyuna eklenmiş bir güncellemedir. Şu an oyunda 120 level son leveldir.Ancak bu güncellemeyle beraber metin2’ye yeni haritalar ve görevler eklendi. Yani Yohara Metin2 ‘nin yeniden eski halini getirebilmeyi ummuş olduğu bir güncelleme paketidir. Yohara’nın gelmesiyle beraber aktörleri neler bekliyor bir bakalım.

  • Şampiyon Seviyesi : Yeni kıta vasıtası ile kullanıcı artı 30 seviyeye yükselme imkanını buluyor. Yani kullanıcılar 120 level seviyesini Yohara vasıtası ile görebileceklerdir. Artı 30 düzen kazanmak için Yohara kıtasında olmak gerekiyor.
  • Yeni Karakter Değerleri : Tamlık ve Sungma iradesi olarak sunulan bu değerler , kullanıcıya yeni güçlendirme ve yardımcı olarak sunuluyor . Sungma iradesi yükseldikçe kullanıcının hareket kabiliyetinde artma tesiri gösterir.
  • Yeni Haritalar : Terkedilmiş Kale’de, Dong Gwang Ovası’nda, Seo Gwang Çorak Toprakları’nda ve Nam Gwang Uçurumunda , şeytani yaratıklara karşı gücünüzü göstermenin tam tarihi !
  • Yeni Lonca Bölgeleri : Dongan ovasında bulunan yeni lonca yerlerini içerir.
  • Her derslik için kuvvetli 9. beceri : Şans , beceri kitapları ve kabiliyet iksiri ile Fırtına Atışı, Ölüm Dalgası ya da Eter Totemi’ni geliştirerek , yeni haritada kullanabilirsin !
  • Yeni Biyolog Görevleri : Sungma iraden ile bonus ödüller kazanabilirsin , yapman ihtiyaç duyulan tek şey yaşlı Biyolog Chaegirab ‘a yardımcı olmak .
  • Yeni Eşyalar : Eldivenler , takılar ,ruh kalıntıları ve herhangi eşyalar.
  • Yeni Maceralar: Sürekli gelen güncellemeler ile oyuncuyu oyuna kitleyecek yeni maceralar sizlerle.

Bununla beraber birçok yeni vazife de oyuna eklendi işte karşınızda 120. seviyeden sonra yapabileceğiniz Tüm Metin2 Yohara Görev Listesi:

Terkedilmiş Kaleler

SeviyeGörev ismiÖdülNereden alındı?Görev
120yeni bir kıtaYoksavaşçı heykeliYohara’ya ulaşmak için savaşçı heykeliyle konuşun .
120Baş ve boyun çevresindeYokYohara MuhafızıYohara Muhafızı ile konuşun .Yohara muhafızına git .
120Boynundaki şeytanla Hassasiyet KitabıYohara emniyet görevlisiYohara muhafızıyla konuş .Terkedilmiş Kale’de 300 canavar öldür .Yohara muhafızına dön .
120şeytan lideri Hassasiyet KitabıYohara emniyet görevlisiYohara muhafızıyla konuş .Git ve Amiral Angmur ile konuş .Kral Bao’yu (Görev) öldür .Amiral Angmur’a geri dönün .
120Garip bir his Hassasiyet Kitabı+1  RES (kalıcı)Amiral AngmurAmiral Angmur ile konuşun .Terkedilmiş Kalede 100 canavar öldür. Amiral Angmur’a geri dönün .
120Rahatsız edici ritüel için hazırlıkYokAmiral AngmurAmiral Angmur ile konuşun .Tapınağa git .Amiral Angmur’a geri dönün .10x Corrupted Flower’ınız olana kadar can alıcıları öldürmeye devam edin. (Ürün envanterde SONLANMAZ!)Amiral Angmur’a geri dönün .
120rahatsız edici ritüel STR Will Tılsım +0Amiral AngmurAmiral Angmur ile konuşun .Bozulmuş çiçekleri tapınağa getirin .Amiral Angmur’a geri dönün .

Eldiven Lisans Görevleri

Metin2 Yohara Görev Listesi yazımıza Eldiven Lisans Görevleri görevleriyle devam ediyorum. Bu görevleri yaparak metin2 eldiven slotunu kullanıp karakterinizi güçlendirebilirsiniz.

seviyeGörevödülNereden alındı?Görev
120Kötü GüçlerYokDongan Ovalarında Theowahdan .Theowahdan ile konuşAşağıdaki unsurlara haiz olana kadar can alıcıları öldürün: (Eşya envanterde SONLANMAZ!)30x Bozuk Çekirdek30x Bozuk Kornalar30x Lekeli CiltMalzemeleri Theowahdan’a getirin .
120Yeni Güçler1x  nimet kaydırmaDongan Ovalarında Theowahdan .Theowahdan’la konuş .10 Corrupted Soulstone’un tamamını toplayana kadar yakındaki can alıcıları öldürün.Theowahdan’a geri dön ve ona Bozuk Ruh Taşlarını getir.
120Karanlık güçleri kullan+5  SungMa Will (RES) (Kalıcı)Dongan Ovalarında Theowahdan .Theowahdan ile konuş ve ödülünü al.
120şüpheli olaylarYokDongan Ovalarında Theowahdan .Theowahdan ile konuşun ve köylülerden klan ile ilgili ipuçları isteyin.Dongan Ovaları’ndaki yaşlı kadın ve depo bekçisi Uriel ile konuş .Theowahdan’a geri dön .
120dolandırıcıyı kovalamakYokDongan Ovalarında Theowahdan .Theowahdan’la konuş .Sohan Dağı’na gidin ve araştırmacıyı arayın.
İlk köye git ve orada Theowahdan ile konuş
Ejderha Ateşi Burnu’na gidin ve ahır çocuğuyla konuşun .Gautama Kayalıkları’na gidin ve dolandırıcıyı yakalayın .Dongan Plains’e geri dönün ve Theowahdan ile konuşun .
120Başarıyla tutuklandı50.000 yang Eldiven LisansıDongan Ovalarında Theowahdan .Theowahdan ile konuş ve ödülünü al.

Dongan Ovası – Köyün Kurtuluşu

Metin2 Yohara Görev Listesi yazımıza Dongan ovası – köyün kurtuluşu görevleriyle devam ediyorum.

seviyeGörev İsmiödülNereden alındı?Görev
120yaralıYokotomatik olarakDongan Plains’e git ve yaralı adamı bul .Yaralı adamın tedavisini bulana kadar Metin Farkındalık (Q) ‘u yen .Tedaviyi bulmak için sorunlu çiçeğe git .sen bir adet al  Tedavi et, bunu yaralılara getir .
120Silah Satıcısını Kurtarın! kılıç ruhusilah satıcısıSilah tüccarıyla konuşBunu yapana kadar Metin of Awareness (Q) ve Monsters of Metin’i yen silah tüccarının tedavisi var .Tedaviyi Silah Satıcısına götürün .
120Zırh satıcısını kurtar! koruyucu ruhzırh satıcısıZırh satıcısıyla konuşBunu yapana kadar Metin of Awareness (Q) ve Monsters of Metin’i yen zırh satıcısı için tedavileri var.Tedaviyi Zırh Satıcısına götürün .
120Simyacıyı kurtar! hafif ruhsimyagersimyacı ile konuşBunu yapana kadar Metin of Awareness (Q) ve Monsters of Metin’i yen simyacı için çareleri var .Tedaviyi simyacıya götür .
120Uriel’i kurtarın! mücevher ruhuUrielUriel ile konuş
Bunu yapana kadar Metin of Awareness (Q) ve Monsters of Metin’i yen Uriel’in tedavisi . _Tedaviyi Uriel’e getir .
120Chaegirab’ı kurtarın!Sınıfınıza makul bir Soul Relic Shard kazanırsınız. Savaşçı Kalıntı Parçaları Sura Kalıntı Parçası Ninja Kalıntı Parçaları Şaman Kalıntı Parçaları Lycan Yadigarı ParçalarıChaegirabChaegirab ile konuşBunu yapana kadar Metin of Awareness (Q) ve Monsters of Metin’i yen Chaegirab için bir tedavi var .Tedaviyi Chaegirab’a getir .10x Ashes elde edene kadar can alıcıları öldürmeye devam edin. (Ürün envanterde SONLANMAZ!)Külleri Chaegirab’a getirin .
120yeniden yapılanma büyülü TaşKamp artık yeniden kullanılabilir.KonfüçyüsKonfüçyüs ile konuşDepo yöneticisine gidin ve onunla konuşun.Onun için araç-gereç alarak stoklarını yenilemesine yardımcı olun.Bunun için 10x ham metal plaka ve 4x alın  Mistiyedit Cevheri(Q) .Tüm ham metal plakalara haiz olana kadar yakındaki can alıcıları öldürün. (Ürün envanterde SONLANMAZ!)Cevheri ve ham metal plakaları depo bekçisine götürün .
120Köy için iksirler10x  hayatın kutsamasıGenel mağaza memuru artık yeniden kullanılabilir.KonfüçyüsKonfüçyüs ile konuşGenel mağaza memuruna git ve yığın yapmasına yardım et.50x Boş Şişe ve 50x Vadideki Zambak elde edene kadar can alıcıları öldür. (Ürün envanterde SONLANMAZ!)Malzemeleri genel mağaza memuruna getirin .
120köy için silahlar Sihirli Demir Cevheri (takas edilebilir)KonfüçyüsKonfüçyüs ile konuşDemirciye git ve onunla konuş. Malzemeleri doldurmasına yardım edin.30x mücevher çelik plakanız ve 30x trol boynuzunuz olana kadar can alıcıları öldürün. (Ürün envanterde SONLANMAZ!)Malzemeleri demirciye götürün .
120Köy için zırh ritüel taşdemirciDemirciye git ve onunla konuş. Malzemeleri doldurmasına yardım edin.30x Mücevher Çelik Plakanız ve 30x Dövme Çelik Plakanız olana kadar can alıcıları öldürün. (Ürün envanterde SONLANMAZ!)Malzemeleri demirciye götürün .
120gizemli hastalık B Öğesini Güçlendir Büyü Eşyası BKonfüçyüsGit ve Dongan Plains’deki Konfüçyüs ile konuş .Git ve tabanca tüccarıyla konuş .Git ve zırh satıcısıyla konuş .Git ve demirciyle konuş .Gidip depolama yöneticisiyle konuşun .Geri dön ve Konfüçyüs ile konuş .
120Kirlenmiş suYokChaegirabGit ve Dongan Ovalarında Chaegirab ile konuş .Spoiled Flowers’a gidin .Chaegirab’a gidin .
120yüzülmüş hayaletler veba pusulasıChaegirabGit ve Dongan Ovalarında Chaegirab ile konuş .10x Spirit Essence elde edene kadar bölgede Flayed Spirits öldürün . (Ürün envanterde SONLANMAZ!)Git ve Chaegirab ile konuş .
120Kirlenmenin kaynağıYokChaegirabChaegirab’la konuş .Bunu kullan  Veba Pusulası .İşaretli konuma gidin.Chaegirab’la konuş .
120istila raporu B’yi geçKonfüçyüsKonfüçyüs ile konuşun .Gönderilen Komutan’a gidin .
120ruh taşları Şeftali Çiçeği Şarabı B (5x)Gönderilmiş KomutanSevk Edilmiş Komutan ile konuşun .Dongan Plains’de canavarları öldürün ve 10x Saflaştırılmış Çekirdek elde edin. (Ürün envanterde SONLANMAZ!)Sevk Edilmiş Komutan ile konuşun .
120temizlikYokChaegirabChaegirab’la konuş .Gnoll Masters’ı öldür ve Dark Fern’i al. (Ürün envanterde SONLANMAZ!)Chaegirab’a dön .
120köydeki gnollar Hırsız Eldivenleri (3h)KonfüçyüsKonfüçyüs ile konuşun .Gnoll mağaralarında 200 gnoll öldür .Konfüçyüs’e dön .
120su arıtma nimetChaegirabChaegirab’la konuş .Kim Rim’le konuş .işaretli yere gitChaegirab’a dön .
120Bir kutlama demirci taşı Güneş İksiri (K) B ritüel taş+5  STR (kalıcı)KonfüçyüsKonfüçyüs ile konuşun .Silah Satıcısı ile konuşun .Genel mağaza memuru ile konuşun .Zırh Tüccarı ile konuşun .Chaegirab’la konuş .
120Gizli bir vadi160.000 Şampiyon EXP Hassasiyet KitabıKonfüçyüsKonfüçyüs ile konuşun .Yılan Muhafızıyla konuş .

Northwind Derinlikleri Görevleri

seviyeGörev İsmiödülNereden alındı?Görev
120Kuzey rüzgarının uğuldadığı yerde100x  değerli taşyılan muhafızıYılan Muhafızıyla konuş .
Northwind Gorge’a gidin
Northwind Warden ile konuşun .
120Sahip olunan hayvanlar230.000 şampiyon EXP ejderha sandığıkuzey rüzgarı koruyucusuKuzey Rüzgar Muhafızı ile konuş .
Northwind Gorge’da 300x canavar öldür .
Kuzey Rüzgar Muhafızı’na dön .
120Kayıp Ruhlar250.000 şampiyon EXP Konum kaydırma Üçüncü El (3T)kuzey rüzgarı koruyucusuKuzey Rüzgar Muhafızı ile konuş .
Konfüçyüs ile konuşun .
Kuzey Rüzgar Muhafızı’na dön .
Kuzey Rüzgar Muhafızı ile yeniden konuşun .
120Geçidin derinliklerinde290.000 şampiyon EXP100x  değerli taşkuzey rüzgarı koruyucusuKuzey Rüzgar Muhafızı ile konuş .
Soulgorge’daki Soulgorge Warden ile konuşun .
120gizlice410,000 şampiyon EXP Büyü Eşyası BSoulgorge MuhafızıSoulgorge Guardian ile konuşun .
Soulgorge’da 300x canavar öldür .
Soulgorge Guardian’a dönün .
120Kuzey Rüzgarı420.000 şampiyon EXP geçmekSoulgorge MuhafızıSoulgorge Guardian ile konuşun .
General Kohan ile konuş .
120buzlu dinlenme yeri430.000 Şampiyon EXP Küçük nimetGenel KohanGeneral Kohan ile konuş .
Northwind Haven’daki Kayıp İzciyi bulun .
General Kohan’a dön .
120Dağın soğuk kalbine400.000 şampiyon EXP Küçük nimetGenel KohanGeneral Kohan ile konuş .
Kuzey Rüzgarı İnişine gidin ve Kuzey Rüzgarı Münzevi ile konuşun .
Northwind Descent’deki İşaretli Noktaya gidin .
Kuzey Rüzgarı Hermit’e dön .
120Buzlu derinliklere540.000 Şampiyon EXP sınıfının kalıntısıKonfüçyüsKonfüçyüs ile konuşun .
General Kohan ile konuş .
20x Beyaz Ejderha Pulları ve 20x Buzlu Post elde edene kadar
Kuzey Rüzgarı İnişinde canavarları öldür . (Ürün envanterde SONLANMAZ!)
Konfüçyüs’e dön .
120Alastor’un Mührü540.000 Şampiyon EXP Ejderhanın Kutsaması (10x)KonfüçyüsKonfüçyüs ile konuşun .Argos’u öldür ve
Argos’un Kalbini al.
(Ürün envanterde SONLANMAZ!)
Terkedilmiş Kale’deki tapınağa gidin .
Konfüçyüs’e dön .
120Konfüçyüs’ün gücü540.000 Şampiyon EXP Ejderhanın Kutsaması (10x)KonfüçyüsKonfüçyüs ile konuşun .Savaş Şefini yen d. Hort (dondurma) .
Konfüçyüs’e dön .
Simyacıyla konuş .Konfüçyüs ile konuşun .
120Alastor’un düşüşü600.000 şampiyon EXP nimet Ejderhanın Kutsaması (10x)+3  RES (kalıcı)Genel KohanGeneral Kohan ile konuş .Alastor’u yen (Easy) .General Kohan’a dön .
Terkedilmiş Kale’deki tapınağa gidin .Konfüçyüs ile konuşun .

Yohara – Genel Görevler

seviyeGörev ismiödülNereden alındı?Görev
120Becerilerini kanıtlaalt görevleri görgenel mağaza memuruAşağıdaki alt görevleri tamamlayın:Bölüm 1: Becerilerinizi kanıtlayınBölüm 2: Gönderiyi güvenilir bir halde varış noktasına götürün
120Taehwarang’ın Görevialt görevleri görTaehwarangAşağıdaki alt görevleri tamamlayın:Bölüm 1: Taehwarang’ın GöreviBölüm 2: Konfüçyüs’ün Tavsiyesi
120bilinmeyen bir ülkealt görevleri görotomatik olarakAşağıdaki alt görevleri tamamlayın:Bölüm 1: Bilinmeyen Bir Ülke2. Bölüm: Garip bir insanBölüm 3: Garip bir söylenti4. Bölüm: Gizli Bir Sunak
120Yılan tapınağı nedir?alt görevleri göryılan muhafızıAşağıdaki alt görevleri tamamlayın:Bölüm 1: Yılan Tapınağı nedir?Bölüm 2: Yılan Tapınağı?!
120Kuzey Rüzgarı Kovalamacasıalt görevleri görÖdül Avcısı (Kuzeybatı)Aşağıdaki alt görevleri tamamlayın:Bölüm 1: Kuzey Rüzgarı KovalamacasıBölüm 2: Büyük Kuzey Rüzgarı KovalamacasıBölüm 3: Vahşi Kuzey Rüzgarı Kovalamacası4. Bölüm: Buzdaki HazinelerBölüm 5: Son Kuzey Rüzgarı Kovalamacası
120Kuzey Rüzgar Muhafızının Talebi Görev Kitabı (NW-Schl.)kuzey rüzgarı koruyucusuKuzey Rüzgar Muhafızı ile konuş .20 kalın postunuz olana kadar Northwind Gorge’daki canavarları öldürün . (Ürün envanterde SONLANMAZ!)Kuzey Rüzgar Muhafızı’na dön .
120Soulgorge Muhafızının Talebialt görevleri görSoulgorge MuhafızıAşağıdaki alt görevleri tamamlayın:Bölüm 1: Soulgorge Muhafızının İsteğiBölüm 2: Malların teslimi
120ürkütücü söylentialt görevleri görKuzey Rüzgarı MünzeviAşağıdaki alt görevleri tamamlayın:Bölüm 1: Ürkütücü söylentiBölüm 2: Ayaz Eğitimi
120etkiyi zayıflatmak 120.000 şampiyon EXP3x  Kor Draconis (ebedi)KonfüçyüsDongan Plains Köyünde Konfüçyüs ile konuş.Namgan Rift’te 10 Farkındalık Metni yok etGeri dönün ve Dongan Plains Köyü’ndeki Konfüçyüs ile konuşun.
120etkiyi zayıflatmak 220.000 Şampiyon EXP5x  İksir SungMa-W. (STR)KonfüçyüsDongan Plains Köyünde Konfüçyüs ile konuş.Dikkat: Görevi kabul ettiğiniz anda 10 dakikalık buff, %10 artırılmış SungMa değerleri alacaksınız.Namgan Rift’te Jin’e ait 10 Metin yok etGeri dönün ve Dongan Plains Köyü’ndeki Konfüçyüs ile konuşun.

Yohara – Tekrarlanabilir (Günlük) Görevler

Metin2 Yohara Görev Listesi yazımıza Yohara – Tekrarlanabilir (Günlük) görevleriyle devam ediyorum. Bu görevleri günlük olarak yapmış olup karakterinizi geliştirebilirsiniz.

seviyeGörev ismiödülNerede alındı?Görev
120karakolları yok et30 dakika süresince herhangi alın:
+5  STR+5  vit+5  RES+5  INT
otomatik olarakKaydırmaya tıklayarak etkinleştirme
Görevi yapmak istediğiniz alanı seçin.
Haritada yanıp sönen noktaya gidin.
Seçilen haritada 3x ileri karakol yok edin.
Bundan sonra, vazife kaydırmasına tıklayarak herhangi ödül + 5 (STR, VIT, RES ya da INT) alabilirsiniz.
120Gnoll mağaralarında sorun9x  topaz olacak1x  kafatası afişKonfüçyüsDongan Plains Köyünde Konfüçyüs ile konuş.Gnoll mağaralarında 300 canavar öldürGeri dönün ve Dongan Plains Köyü’ndeki Konfüçyüs ile konuşun.
120Yılan Tapınağı?! (Tekrarlama)Yokyılan muhafızıYılan Muhafızıyla konuş .10x Demir Dosyanız olana kadar Yilad Geçidi’nde canavarları öldürün . (Ürün envanterde SONLANMAZ!)Yılan Muhafızı’na dön .
120Önemli hazırlıklarYokyılan heykeliYılan heykeliyle konuşun .30x yılan pulunuz olana kadar 1. seviyedeki yılan tapınağındaki canavarları öldürün . (Ürün envanterde SONLANMAZ!)Yılan heykeline dön ve teslim et 300.000 yang .
120Kılıç Ruhu (Tekrarlanabilir)şansı  kılıç ruhusilah satıcısıDongan Plains’deki Silah Satıcısı ile konuşun .10x Ash Pile (görev ilerlemesi) elde edene kadar Dongan Plains’deki canavarları öldürün .Silah Satıcısına dön .
120Koruyucu Ruh (Tekrarlanabilir)şansı  koruyucu ruhzırh satıcısıDongan Plains’deki Zırh Tüccarı ile konuşun .10x Ash Pile (görev ilerlemesi) elde edene kadar Dongan Plains’deki canavarları öldürün .Zırh Satıcısına geri dönün .
120Mücevher Ruhu (Tekrarlanabilir)şansı  mücevher ruhuUrielDongan Ovaları’ndaki Uriel ile konuşun .10x Ash Pile (görev ilerlemesi) elde edene kadar Dongan Plains’deki canavarları öldürün .Uriel’e dön .
120Light Soul (Tekrarlanabilir)şansı  hafif ruhsimyagerDongan Ovaları’ndaki simyacıyla konuş .10x Ash Pile (görev ilerlemesi) elde edene kadar Dongan Plains’deki canavarları öldürün .Alchemist’e dön .
120Soul Relic (Tekrarlanabilir)şansı  Kalıntı ParçalarıChaegirabDongan Ovaları’ndaki Chaegirab ile konuşun .20x Piles of Ash elde edene kadar (görev ilerlemesi) Dongan Plains’de canavarları öldürün .Chaegirab’a dön .
120Dongan ovasında sipariş (tekrar)1x  Dongan Hazine Sandığı5x  alev yaprağı%0.1 şampiyon EXPotomatik olarakGit ve Yohara Komutanı ile konuş .20x Hellhound öldür (Ateş ya da Karanlık)Yohara Komutanına geri dönün .
120Dongan ovasında ikinci aşama (tekrar)1x  Dongan Hazine Anahtarı%0.1 şampiyon EXPotomatik olarakGit ve Yohara Komutanı ile konuş .Dongan Plains’de 3 adet Metin Taşını yok edin .Yohara Komutanına geri dönün .
120Seogan Wasteland Quest (tekrar)1x  Seogan Hazine Sandığı5x  yer sarmaşığı%0.1 şampiyon EXPotomatik olarakGit ve Bountyj ile konuş. (Ödl. v. Se.) .20x Myr-Kovix (Toprak ya da Rüzgar) öldür.Bountyj’e dön . (Ödl. v. Se.) .
120Seogan Wasteland’deki İkinci Görev (tekrar)1x  Seogan Hazine Anahtarı%0.1 şampiyon EXPotomatik olarakGit ve Bountyj ile konuş. (Ödl. v. Se.) .Seogan Wasteland’de 3 adet Metin Taşını yok edin .Bountyj’e dön . (Ödl. v. Se.) .
120Namgan Rift’teki Görev (tekrar yayın)1x  Namgan Hazine Sandığı5x  kuzey rüzgarı çiçeği%0.1 şampiyon EXPotomatik olarakGit ve ödül avcısı (Namgank.) ile konuş .20x Myr-Kovix öldür (rüzgar ya da toprak).Bounty Hunter’a (Namgank.) dönün .
120Namgan Yarığında İkinci Düzen (tekrar)1x  Namgan Hazine Anahtarı%0.1 şampiyon EXPotomatik olarakGit ve ödül avcısı (Namgank.) ile konuş .Namgan Yarığı’nda 3 adet Metin Taşını yok edin .Bounty Hunter’a (Namgank.) dönün .
120Yilad Geçidi’nde Görev (tekrar)1x  Küçük nimet5x  yer sarmaşığı%0.1 şampiyon EXPotomatik olarakGit ve ödül avcısıyla konuş .20x Corrupted Soldier (Dünya ya da Karanlık) öldür.Ödül avcısına dön .
120Yilad Geçidi’ndeki İkinci Görev (tekrar)1x  Yilad Hazine Sandığı5x  Void Güç İksiri%0.1 şampiyon EXPotomatik olarakGit ve ödül avcısıyla konuş .2x Corrupt Chief veya Corruption’ı yen. Yilad Geçidi’ndeki Savaş Şefi (Dünya ya da Karanlık) .Ödül avcısına dön .
120Yilad Geçidi’ndeki üçüncü vazife (tekrar)1x  Yilad Hazine Anahtarı5x  Hiçlik Direnci İksiri%0.1 şampiyon EXPotomatik olarakGit ve ödül avcısıyla konuş .Yilad Geçidi’nde 3 adet Metin Taşını yok edin .Ödül avcısına dön .
120Northwind Gorge’da Görev (tekrar)1x  protein ısırıkları5x  buz kökü%0.1 şampiyon EXPotomatik olarakGit ve ödül avcısı (Kuzeybatı) ile konuş .20x Donmuş Tilki (Buz) öldürBounty Hunter’a (Kuzeybatı) dönün .
120Northwind Gorge’daki İkinci Görev (tekrar)1x  Platin Hazine Sandığı5x  Void Güç İksiri%0.1 şampiyon EXPotomatik olarakGit ve ödül avcısı (Kuzeybatı) ile konuş .2x Frozen Chief veya Frozen’ı yen . Northwind Gorge’daki Warchief (Buz ya da Yıldırım) .Bounty Hunter’a (Kuzeybatı) dönün .
120Northwind Gorge’daki üçüncü vazife (tekrar)1x  Platin Hazine Anahtarı5x  Hiçlik Direnci İksiri%0.1 şampiyon EXPotomatik olarakGit ve ödül avcısı (Kuzeybatı) ile konuş .Northwind Gorge’da 3 adet Metin Taşını yok edin .Bounty Hunter’a (Kuzeybatı) dönün .
120Ruhun Derinliğinde Görev (tekrar)3x  Parıldayan Kabuk5x  buz kökü%0.1 şampiyon EXPotomatik olarakGit ve ödül avcısı (Seelenk.) ile konuş .20x Sahip Olunan Don Geyiği (Buz) öldürBounty Hunter’a dönün (Soul steer.) .
120Ruh geçidinde ikinci aşama (tekrar)1x  Kor Draconis (Çiğ)10x  Void Güç İksiri%0.1 şampiyon EXPotomatik olarakGit ve ödül avcısı (Seelenk.) ile konuş .2x Bigfoot veya North Wind Warchief (Buz ya da Yıldırım) öldürün.Bounty Hunter’a dönün (Soul steer.) .
120Ruh geçidinde üçüncü sıra (tekrar)1x  Platin Hazine Anahtarı5x  Hiçlik Direnci İksiri%0.1 şampiyon EXPotomatik olarakGit ve ödül avcısı (Seelenk.) ile konuş .Soulgorge’da 3 adet Metin Taşını yok et .Bounty Hunter’a dönün (Soul steer.) .
120Northwind Haven’daki Görev (tekrar)3x  Parıldayan Kabuk5x  şimşek otu%0.1 şampiyon EXPotomatik olarakGit ve ödül avcısı (istif) ile konuş .20x Soldier of Northwindhore (Buz) öldür .Bounty Hunter’a (İstifi) dönün .
120Northwind Haven’da ikinci vazife (tekrar)1x  Platin Hazine Sandığı5x  buz kökü%0.1 şampiyon EXPotomatik olarakGit ve ödül avcısı (istif) ile konuş .2x Warchief öldür d. Hort (dondurma) .Bounty Hunter’a (İstifi) dönün .

Son olarak Metin2 Yohara Görev Listesi yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5 / 5. 61425

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu