Trend

Sigma Kuralları Nedir?, Sigma Ne Demek?

Sigma kuralları nedir? ve Sigma ne demek? gibi sorularınızın cevabı aşağıdaki içeriğimizde bulabilirsiniz. Sigma kelimesi ile ilgili Google üzerinde yüzlerce sual kalıbı bulunmaktadır. Sizler için Sigma kelimesi ve eş anlamlı kelimelerini bir araya getirerek, bir içerik hazırladık.

Sigma erkeği, hiçbir vakit insanların gözünde güzel bir imaj sergilemez. Ani kararları ve lüzumsuz davranışlar ile çevresinden daima uzak duran kişilerdir.

Sigma Nedir?

Sigma insanların yaşamlarında birbirleriyle olan iletişimlerini, etkileşimlerini ve duygularını inceleyen kurallar bütünü olarak kabul edilir. Sigma kurallarının belli başlı çeşitleri vardır. Bunlardan bir tanesi de alfalıktır. Alfalık en üst düzeyde olma eylemidir. Alfalık hem hanımlarda hem de erkeklerde yer alabilir. Sigma, alfa adamın daha üstünü bulmak amacı ile meydana gelmekte olan kurallar bütünü anlamıdır. Alfa kriterlerine haiz olan bir adam tüm sigmaların en üzerinde yer almak zorundadır.

Sigma kuralları sosyal medya platformlarında bilhassa anlatım edilmesi icap eder ki son vakit son aşama alaka çeken konulardan biri olmuştur. Sigma kurallar bütünü vasıtası ile insanların birbirleri ile iyi iletişim ve etkileşim durumunda olacaklarını düşünen ve düşündüren kurallar dizisi olarak karşımıza çıkar.

Sigma Kuralları Nereden Geliyor?

Sigma kuralları, bunun yanı sıra Yunan alfabesinde yer edinen 18. harfi temsil etmektedir.
Sigma bunun yanı sıra kuralları gereğinde aşkı arayan, aşkı bulan, seven ve sevilen bireylerin bu bağlamda odak noktası haline gelmiştir. Sigma kuralları bireyler için adeta bir yol haritası olarak kabul edilir.

Sigma serbest düşünen ve bağımsız ruhlara haiz olan kişileri sembolize etmektedir.Kişilik ve karakter analizi yapan psikologlar bu terimi olabildiğince fazla kullanırlar. Sigma terimi ile beraber insanoğlu her vakit öbür insanlardan daha üst ölçüde olmayı amaçlamaktadırlar. Sigma kuralları bireylerde kişinin kendisini denetim dibine alabilmesini ve kişinin kendini daha basit bir halde tanımasına destek olmaktadır.

En mühim ve dikkat çekilmesi ihtiyaç duyulan ”Sigma Kuralı” Asla Gözünü Kaçırma!

Sigma Kuralları Nelerdir?

Aşağıda sigma kuralları maddeler durumunda yer almaktadır:

 • İnsanlara daima yardım etmeye çalışın ama kendinizi kullandırtmayın.
 • Eğer bir hanım size karşı tavrını net şekilde anlatım ediyorsa, sizde ona karşı tavrınızı net şekilde anlatım edin.
 • Kimseye koşulsuz bir halde güvenmeyin.
 • Kadınların kurmuş oldukları tuzaklara karşı dikkatli olun.
 • Sizi takdir eden yoksa, kendinizi takdir edin.
 • Sıkı değil, zekice çalışın.
 • Kurallar oluşturun ve bu kuralları yalnızca öz saygınızı güvenliğini sağlamak için bozun.

Yukarıdaki listemizde ”Sigma Kuralları” anlamın ifadelerine yer verdik. Sizlerde bu kuralları kendi hayatınızda uygulayabilir ve insanoğlu ile paylaşabilirsiniz.

Sigma (Alfa) Erkek Nasıl Anlaşılır?

Sigma erkeklerde özgüven ve kendini beğenen kişiler için kullanılır. Sigma adam soğukkanlıdır ve her vakit en üst düzeyde alfadır. Sigma adam iyi mi anlaşılır? aşağıda maddeler durumunda yer almaktadır:

 1. Zorluklarla savaşım etmeyi severler.
 2. Uzun süreli ilişkilerde yıpranabilirler.
 3. Hayatta her insana basit kolay güvenmezler.
 4. Birini sevdikleri vakit basit kolay o kişiden vazgeçemezler.
 5. Her vakit ön planda yer alma gibi kaygıları ve dertleri yer almaz.

Sigma kuralları son dönemde gerek Google üstünden gerek ise Sosyal Medya Platformlarında trend bir kelime olmuştur.

Sigma Kuralları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Google üzerinde sigma kuralları olarak yüzlerce arama yapılmaktadır. Peki bu sigma kuralları nedir? kullanıcılar niçin bu kelimeyi araştırıyor? gibi sorularınızın cevabı şöyle verdik.

Sigma Olmak Ne Demek?

Sigma olmak, genelde bireyin sosyal normlara uymayan, bağımsız ve orijinal bir karaktere haiz olmasıyla ilişkilendirilir.

Sigma Kimlere Denir?

Sigma, bağımsız ve kuralsız olan kişilere verilen addır. Hiç bir vakit kendilerini düşünmediklerini söyleyen, kaybedeceğim bir şeyim olmadığını idda eden kişilere verilen bir isimdir.

Sigma kurallarını sizler için ses ve videolu şekilde anlatımını gerçekleştirdik.

Sonuç olarak, sigma kuralları ve sigma nelerdir kelimesi ile ilgili genel bilgiler verdik. Eğer sizde kendinizin Sigma bulunduğunu düşünüyorsanız bizimle beraber yorumlara cevap verebilirsiniz.

5 / 5. 29875

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu