Rehber

Spotify Takipçi Çıkarma Ve Silme

Spotify Takipçi Çıkarma Ve Silme yazımız ile beraberiz. Günümüzün tanınmış müzik dinleme uygulaması olan Spotify’da takipçi çıkarma işlemini mobil tatbik üstünden yapabilmek derhal hemen olası değildir. Şuan da sadece masaüstü uygulaması üstünden takipçileri silme prosedürü yapabilirsiniz.

Telefondan takipçi silmeye uğraştıysanız maalesef ki vaktinizi boşa harcamışsınız. Peki bu tarz şeyleri iyi mi yapacağız? Aşağıdaki yazılarımızın içinde Spotify Takipçi Çıkarma, takipçi silme, takipçi engelleme ve engel kaldırma gibi konulardan bahsederek sizlere göstereceğiz.

Spotify Takipçi Çıkarma

Biraz ilkin de söylediğimiz suretiyle Spotify takipçi silme konusu ile ilgili ısrarcıysanız ilk ilkin masaüstü uygulamasına haiz olmalısınız. Eğer tatbik yüklü değilse uygulamayı yüklendiğinde aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Spotify Ne Kadar İnternet Yer? yazımıza da göz atabilirsiniz. Şimdi hazırsanız aşağıdaki Spotify takipçi çıkarma adımlarına bakarak ilerleyiniz.

 • Spotify programını masaüstü üstünden açın. Daha sonrasında uygulamasının sağ üst köşesinde hesap adınıza tıklayın ve ardından Profil seçeneğine tıklayın.
 • İsminizin derhal altında bulun orta kısımdaki Takipçi yazısının üzerine tıklayın.
 • Karşınıza çıkan ekranda engellemek istediğiniz takipçiyi seçin.
 • Burada Takip Ediliyor yazısına tıkladığınızda artık takipten çıkmış oluyorsunuz.

Spotify Takipçi Engelleme

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi Spotify’da takipçi silme prosedürü aslında bu kadar basit. Eğer dilerseniz sizi takip etmeyen ve profilinizi görmesini vazgeçtiğiniz kişileri de engelleyebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki Spotify takipçi engelleme adımlarına bakarak ilerleyiniz.

 • Öncelikle engellemek istediğiniz profili bulun. Bunu kullanıcı adına göre arayarak ya da oluşturdukları bir Spotify çalma listesini bularak yapabilirsiniz.
 • Kullanıcı adının derhal altındaki üç nokta simgesine tıklayın.
 • Engelle seçeneğine tıklayınız şayet görünmüyorsa onları esasen engellemiş olabilirsiniz ya da engellemeyi desteklemeyen bir sanatçı profilinde olabilirsiniz. Çünkü Spotify’da sanatçıları engelleyemezsiniz.
 • Daha sonrasında kullanıcıyı engellemek için karşılaştığınız onay penceresinden tekrar Engelle seçeneğine tıklayınız.

Görüldüğü suretiyle Spotify engelleme, takipçi çıkarma kadar kolaydır.

Spotify Engel Kaldırma

Spotify mani kaldırma da minimum Spotify şahıs engelleme kadar kolay. Eğer birisini hata sonucu engellediyseniz ya da bu hususta fikrinizi değiştirdiyseniz, aşağıdaki adımlara bakabilirsiniz.

 • Öncelikle barajını kaldırmak istediğiniz kullanıcının profiline gidiniz.
 • Tekrar buradaki üç noktayı seçin.
 • Daha sonrasında engellemeyi kaldır seçeneğine tıklayın.

Spotify Takipçi Çıkarma Ve Silme yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5 / 5. 85417

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu